Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
19 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Засідання Міжвідомчої комісії

      1 березня 2013 року у м. Полтава відбулось засідання Міжвідомчої комісії по встановленню і управлінню водними ресурсами басейнів річок Ворскла, Псел, Сула на період весняної повені 2013 року.

На засіданні були розглянуті наступні питання:
- інформація Полтавського Гідрометцентру щодо прогнозу водності річок Сула, Ворскла, Псел на період весняної повені 2013 року;
- аналіз водогосподарської обстановки в басейні річок Сула, Ворскла, Псел;
- пропозиції учасників Комісії щодо режимів роботи водосховищ в басейнах річок Сула, Ворскла і Псел на період весняної повені 2013р. Прийняття рішень;
- виступи членів комісії та запрошених.
Виходячи з гідрометеорологічної та водогосподарської обстановки в басейнах річок Сула, Ворскла і Псел, з метою забезпечення населення водними ресурсами з урахуванням екологічних вимог та інтересів усіх водокористувачів, Комісія запропонувала встановити режими роботи водосховищ в басейнах річок Псел та Ворскла на період весняної повені 2013 р. з врахуванням оптимальної роботи ГЕС, шлюзів-регуляторів та всіх зацікавлених водокористувачів.

 

 

Веб-представництва