Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
17 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи дніпровських водосховищ

     15 березня 2013 року відбулося засідання Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи дніпровських водосховищ на другу половину березня 2013 року, у якому взяли участь представники Держводагентства, Держекоінспекції, Мінрегіону, ДСНС України, НЕК «Укренерго», ПАТ «Укргідроенерго», Укргідрометцентру, Держрибагентства та   заступник начальника   Дніпровського БУВР І. Дремлюга .

       Під час зазначеного засідання було розглянуто інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейні Дніпра у другій половині березня 2013 року та пропозиції учасників Міжвідомчої комісії щодо режиму роботи дніпровських водосховищ у зазначений період. Виходячи з гідрометеорологічної і водогосподарської обстановки на Дніпрі, гідрологічного прогнозу на березень, розрахунків АСУБ-Дніпро та з метою забезпечення питного водопостачання населення, підтримання екологічно-безпечного стану дніпровських водосховищ, безпечних умов життєдіяльності населення, захисту від шкідливої дії вод, раціонального використання гідроенергетичного потенціалу каскаду, були встановлені оптимальні режими роботи дніпровських водосховищ на другу половину березня 2013 року  

 .

 

 

 

Веб-представництва