Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
19 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Засідання представників робочих груп і експертів басейну річки Дніпро

     18-19 березня 2013 року в м. Клинці Брянської області (Російська Федерація), в межах виконання Міжурядової українсько-російської Угоди про спільне використання та охорону прикордонних водних об’єктів, відбулось засідання представників робочих груп і експертів басейну річки Дніпро (басейн р. Десна) Деснянського басейнового управління водних ресурсів Державного агентства водних ресурсів України та Московсько-Окського басейнового водного управління Федерального агентства водних ресурсів Російської Федерації.
     В засіданні взяли участь: від української Сторони - Нагалюк С. І. - керівник української частини Робочої групи басейну річки Десна, начальник Деснянського БУВР та Потапенко В. О. - заступник начальника Деснянського БУВР, експерт; від російської Сторони - Захаренков В. В. - керівник російської частини Робочої групи басейну річки Дніпро, заступник керівника Московсько-Окського БВУ, начальник відділу водних ресурсів по Брянській області, Смоловський С. Б. - спеціаліст-експерт відділу водних ресурсів Московсько-Окського БВУ по Брянській області, експерт, Поддуєв В. М. - завідувач Клинцівською гідрохімічною лабораторією Федеральної державної водної установи «Центррегіонводгосп».
      Під час засідання було розглянуто інформацію про гідрологічні умови формування і можливий розвиток весняної повені у 2013 році та про хід підготовки до пропуску весняного водопілля на транскордонних водних об’єктах. Основна увага була зосереджена на організації взаємодії між Деснянським БУВР і Відділом водних ресурсів Московсько-Окського БВУ по Брянській області для координації дій по пропуску весняного водопілля на транскордонних водних об’єктах і обміну оперативною водогосподарською інформацією.
     Також обговорено інформацію щодо якості поверхневих вод в прикордонних створах, згідно даних гідрохімічних і радіологічних досліджень за 2012 рік. Отримані фактичні дані гідрохімічного і радіологічного стану транскордонних водних об’єктів свідчать про стабільність показників ГДК для водойм рибогосподарського призначення. 


 

 

Веб-представництва