днiпровське басейнове управлiння водних ресурсiв
Державне агентство водних ресурсів України
22 червня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Виїзна нарада

      У нараді взяли участь представники Департаменту транспорту КМДА, Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища КМДА, КП «Київдорсервіс», КП «Київтранспарксервіс», КП «Плесо», КП «Дарницького ЛГП», ДП «Вищедубечанського лісгоспу», Управління Державного агентства рибного господарства у місті Києві та Київській області, Деснянської райдержадміністрації, КП ШЕУ, КП УЗН, Деснянського Управління поліції ГУ НП України в місті Києві, ПрАТ «АК «Київводоканалу», Київської філії ПАТ «Укртелекому», готельно-ресторанного комплексу «Дача на Десні».

З початку літнього сезону відпочинку кількість відвідувачів тут значно зросла. Гості дістаються до зони відпочинку приватним транспортом, що призводить до пошкодження зеленої зони та погіршення санітарного стану території.

З метою забезпечення комфортного відпочинку деснянців і гостей столиці, учасники виїзної наради обговорили питання щодо можливості упорядкування заїзду приватного автотранспорту на зазначену територію та її санітарного утримання.

 

Веб-представництва