днiпровське басейнове управлiння водних ресурсiв
Державне агентство водних ресурсів України
22 травня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Про надання інформації

           Управлінням надається інформація щодо отриманих запитів від правоохоронних органів, розрахунків водокористування, надання консультацій, підготовки документів на спеціальне водокористування.

           За липень місяць до  територіальних органів  Держводагентства  і безпосередньо до  Держводагентства фахівцями  Управління  надано 116 пропозицій до проектів дозволу на спецводокористування, в т. ч. 62 позитивні, 54 негативні; розглянуто звернень про погодження нормативів використання питної води житлово-експлуатаційними підприємствами й організаціями – 8, з них 6 погоджено.

          Спеціалістами регіональних управлінь підготовлено та надано до правоохоронних органів 23 інформаційні відповіді по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну р. Дніпро, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування – 73, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання  води  водокористувачам, які звітують за формою 2 ТП водгосп (річна) – 27, з інших питань – 30.

 

Веб-представництва