Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
21 жовтня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Про надання інформації

      Основна увага фахівців Дніпровського басейнового управління водних ресурсів спрямована на роботу з водокористувачами, територіальними органами державної фіскальної служби, комунальними підприємствами, органами місцевого самоврядування щодо «Порядку ведення державного обліку водокористування». В Управлінні надається інформація щодо отриманих запитів від правоохоронних органів, розрахунків водокористування, надання консультацій, підготовки документів на спеціальне водокористування.

          Підготовлено та надано до правоохоронних органів 22 інформаційні відповіді по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування - 86, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води  водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 54, з інших питань – 56.

          На протязі вересня місяця 2017 року до територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано Управлінням 134 пропозиції до проектів дозволу на спецводокористування, в т. ч. 93 позитивні та 41 негативний, а також 4 проекти висновків технологічних нормативів використання питної води.

          Для підготовки лімітів водоспоживання питної води для промислових потреб з комунальних і відомчих господарсько-питних водопроводів на 2018 рік відділами водних ресурсів регіональних управлінь Дніпровського БУВР надіслані повідомлення вторинним водокористувачам щодо надання на розгляд обґрунтування потреби у воді.

 

Веб-представництва