Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
21 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Міжвідомча комісія по узгодженню режимів роботи водосховищ

     Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейнах Дніпра та Дністра у листопаді 2017 року, а також пропозиції учасників комісії щодо режиму роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у листопаді 2017 року. 

 За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у листопаді 2017 року очікується в середньому 730 куб.м/с (норма листопада – 960 куб.м/с).

За інформацією Дніпровського БУВР, відповідно до результатів проведених досліджень поверхневих вод, гідрохімічний стан води у водосховищах та основних притоках басейну Дніпра знаходився на задовільному рівні. А в порівнянні з вереснем суттєвих змін не відбулося. Лише на річці Рось відбулося погіршення якості води (знижений рівень кисню, підвищилося органічне забруднення, підвищений вміст аномію, фосфатів, марганцю та заліза).

Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у листопаді 2017 року. Київське та Кременчуцьке водосховища будуть працювати в режимі економного спрацювання, а Канівське, Дніпродзержинське, Дніпровське та Каховське водосховища будуть працювати на притокових витратах.

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.

Веб-представництва