Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
10 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Про надання інформації

   

Відділ використання та транскордонних вод басейну р. Дніпро

         Дніпровським басейновим управлінням водних ресурсів виконуються роботи відповідно до функціональних обов’язків, а також робота з водокористувачами, органами місцевого самоврядування,територіальними органами Держводагентства та іншими.

         Фахівці відділів комплексного використання водних ресурсів регіональних управлінь  продовжували працювати над розглядом лімітів водокористування,  технологічних нормативів використання питної води підприємствам комунальної сфери та наданням пропозицій для отримання дозволів на спецводокористування для підприємств та організацій.

          За жовтень місяць до  територіальних органів  Держводагентства  і безпосередньо до  Держводагентства фахівцями  Управління  надано 151пропозиція до проектів дозволу на спецводокористування, в т. ч. 89 позитивних, 62 негативні;розглянуто звернень про погодження нормативів використання питної води житлово-експлуатаційними підприємствами й організаціями – 21, з них 15 погоджено.

 Готувалась і надавалась інформація щодо отриманих запитів від правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, водокористувачів.

         До правоохоронних органів  надіслано 24 інформаційні відповіді по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну р. Дніпро, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування – 74, з них  по підготовці документів для розрахунку лімітів використання  води  водокористувачам, які звітують за формою №2ТП водгосп (річна) – 27, з інших питань – 18.

Управлінням було проведено нараду  на тему : »Організація підготовки документів по спецводокористуванню», в якій взяли участь представники Київського, Полтавського,Черкаського, Запорізького РУВРів.

Веб-представництва