Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Міжвідомча комісія по узгодженню режимів роботи водосховищ

     Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейнах Дніпра та Дністра, а також строки можливого настання льодоставу  у грудні 2017 року, а також пропозиції учасників комісії щодо режиму роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у грудні 2017 року.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у грудні 2017 року очікується в середньому 940 куб.м/с або 103% (норма листопада – 909 куб.м/с).

За інформацією Дніпровського БУВР, відповідно до результатів проведених досліджень поверхневих вод, гідрохімічний стан води у водосховищах та основних притоках басейну Дніпра знаходився на задовільному рівн, з сезонними позитивними змінними значеннями якісних показників води, що зумовлено процесами самоочищення води.

Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у грудні 2017 року. Київське та Кременчуцьке водосховища будуть працювати в режимі економного спрацювання, а Канівське, Кам’янське, Дніпровське та Каховське водосховища будуть працювати на притокових витратах.

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.

Веб-представництва