Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Про надання інформації

   

       Фахівці відділів комплексного використання водних ресурсів регіональних управлінь  продовжували працювати над розглядом лімітів водокористування,  технологічних нормативів використання питної води підприємствам комунальної сфери та наданням пропозицій для отримання дозволів на спецводокористування для підприємств та організацій.

          За  листопад  місяць до  територіальних органів  Держводагентства  і безпосередньо до  Держводагентства фахівцями  Управління  надано 158пропозиція до проектів дозволу на спецводокористування, в т. ч. 96 позитивних, 62 негативні; розглянуто звернень про погодження нормативів використання питної води житлово-експлуатаційними підприємствами й організаціями – 18, з них 13 погоджено.

 Готувалась і надавалась інформація щодо отриманих запитів від правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування, водокористувачів.

         До правоохоронних органів  надіслано 26 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну р. Дніпро, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування – 216, з них  по підготовці документів для розрахунку лімітів використання  води  водокористувачам, які звітують за формою №2ТП водгосп (річна) – 102, з інших питань – 50.

 

Веб-представництва