Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Інформаційне - повідомлення

        Нерухоме майно: складське приміщення загальною площею 135,8кв.м., що розташоване за адресою: Київська область,   м. Вишгород,  Київська 10-В.

      Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта нерухомого майна для передачі його в оренду.  

  Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до конкурсної комісії документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів належать:

   заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

   копії установчих документів претендента;

   копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

 письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

 копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

 інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особового досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо);

 конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо  вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконання робіт (у календарних днях). Дніпровське басейнове управління водних ресурсів розглядатиме лише такі конкурсні пропозиції претендентів, в яких термін виконання робіт відповідає вимогам Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від  01.12. 2003 року № 1891.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається, конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі у конкурсі, повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після затвердження протоколу засідання комісії. Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісії.

Конкурс відбудеться 9 січня 2018 року об 9.00 год. за адресою: Київська область,                   м. Вишгород, вул. Київська, 10-В. Телефон для довідок (04596)5-44-12.

Конкурсну документацію слід подавати до Дніпровського БУВР за адресою: Київська обл., м. Вишгород, вул. Київська, 10-В, до 2 січня 2018 року включно.

Веб-представництва