Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Презентація сучасного геопорталу «Водні ресурси України»

      Голова Держводагентства, Ірина Овчаренко, відзначила, що геопортал «Водні ресурси України» є результатом ґрунтовної роботи багатьох інституцій, у якому взяли участь проект ЄС APENA, провідні експерти водогосподарського напрямку Мінприроди, Держгеокадастру, народні депутати України, Секретаріат Комітету екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної Ради України, науковці та безпосередньо водогосподарські організації Держводагентства.

Перший заступник Голови Держводагентства Михайло Хорєв звернув увагу на  нові практичні можливості геопорталу, зокрема зазначив що він містить сучасні атрибути гідрографічної мережі України - це об’єкти гідрографії – річкові суббасейни, водогосподарські ділянки, екорегіони, кадастровий поділ тощо.

Провідний експерт Віктор Дуркот поінформував присутніх про технічні можливості геопорталу. Він повідомив, що інформаційна система поки що працює у тестовому режимі, відповідно громадськість та науковці можуть впевнено долучатися до її активного тестування.

Заступник міністра Микола Кузьо під час заходу відзначив, що одним із пріоритетів політики Уряду є розвиток інформаційних технологій та відкритих даних. Цей портал стане складовою ширшої платформи «Відкрите довкілля», яку розробляє Мінприроди спільно з Держводагентством та іншими центральними органами виконавчої влади.

Крім того, виступили фахівці водогосподарських організацій, науковці кафедри гідрології КНУ ім. Т.Г. Шевченка, представнини громадськості.

Отже, підсумовуючи захід, його учасниками було відзначено, що представлений геопортал – це важливий крок Держводагентства у напрямку прийняття прозорих та ефективних управлінських рішень з використанням сучасних інформаційних систем.

На геопорталможно зайти за лінком http://map.davr.gov.ua:44481.

Веб-представництва