Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
17 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Міжвідомча комісія по узгодженню режимів роботи водосховищ

       Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейнах Дніпра та Дністра  у січні 2018 року, а також пропозиції учасників комісії щодо режиму роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у січні 2018 року.

     За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у січні 2018 року очікується в середньому 1560 куб.м/с або 172% (норма січня – 906 куб.м/с).

     За інформацією Дніпровського БУВР, відповідно до результатів проведених досліджень поверхневих вод, гідрохімічний стан води у водосховищах та основних притоках басейну Дніпра знаходився на задовільному рівні, з сезонними позитивними змінними значеннями якісних показників води, що зумовлено процесами самоочищення води та досить високою водністю, як для грудня.

    Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у січні 2018 року. Кременчуцьке водосховище буде працювати поступовим спрацюванням, а Київське, Канівське, Кам’янське, Дніпровське та Каховське водосховища будуть працювати на притокових витратах.

    У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній    робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.

Веб-представництва