Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

  Нерухоме майно: складське приміщення загальною площею 135,8кв.м., що розташоване за адресою: Київська область,   м. Вишгород,  Київська 10-В.

  Мета проведення незалежної оцінки: визначення ринкової вартості об’єкта нерухомого майна для передачі його в оренду.  

  Претендентам  на участь у конкурсі потрібно подати до конкурсної комісії документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті. До підтвердних документів належать:

   заява на участь у конкурсі за встановленою формою;

   копії установчих документів претендента;

   копії документів, що підтверджують кваліфікацію оцінювачів, які працюють у штатному складі та яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про оцінку майна;

 письмові згоди оцінювачів, яких буде додатково залучено претендентом до проведення робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна, завірені їхніми особистими підписами;

 копія сертифіката суб’єкта оціночної діяльності, виданого претенденту Фондом державного майна України;

 інформація про претендента (документ, який містить відомості про претендента щодо його досвіду роботи, кваліфікації та особового досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним, з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна, тощо);

 конкурсна пропозиція претендента подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію щодо  вартості виконання робіт, калькуляція витрат, пов’язаних з виконанням робіт, та терміну виконання робіт (у календарних днях). Дніпровське басейнове управління водних ресурсів розглядатиме лише такі конкурсні пропозиції претендентів, в яких термін виконання робіт відповідає вимогам Методики оцінки майна, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від  01.12. 2003 року № 1891.

У разі невідповідності, неповноти конкурсної документації або несвоєчасного подання претендент до участі у конкурсі не допускається, конкурсні документи претендентів, яких не допущено до участі у конкурсі, повертаються секретарем комісії за їх письмовою заявою після затвердження протоколу засідання комісії. Претендент має право відкликати свою заяву до дати проведення конкурсу, повідомивши про це письмово голову комісії.

Конкурс відбудеться 26 лютого 2018 року об 9.00 год. за адресою: Київська область,                   м. Вишгород, вул. Київська, 10-В. Телефон для довідок (04596)5-44-12.

Конкурсну документацію слід подавати до Дніпровського БУВР за адресою: Київська обл., м. Вишгород, вул. Київська, 10-В, до 20  лютого 2018 року.Веб-представництва