Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Міжвідомча комісія по узгодженню режимів роботи водосховищ на березень

Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо запасів снігу, водності річок та температурного режиму протягом лютого, а також прогноз водності в басейнах Дніпра та Дністра у березні 2018 року, прогнозовані об’єми водопілля, строки його початку та періоду скресання льодоставу. Також було оголошено пропозиції учасників комісії щодо режиму роботи дніпровських та дністровського водосховищ у І-ІІ декадах березня 2018 року.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у березні 2018 року очікується в середньому 1790 куб.м/с або 123% від норми (норма березня – 1455 куб.м/с).

За інформацією Дніпровського БУВР, відповідно до результатів проведених досліджень поверхневих вод, гідрохімічний стан води у водосховищах та основних притоках басейну Дніпра знаходився на задовільному рівні, встановлення суцільного льодоставу та сніговий покрив на ньому, зумовили зниження рівня вмісту кисню у Київському та Канівському водосховища. На решті водосховищ вміст кисню знаходився протягом лютого на оптимальних значеннях.

Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у І-ІІ декадах березня 2018 року, водосховища будуть працювати на притокових витратах та за рахунок поступового спрацювання.

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.

Веб-представництва