Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Засідання розширеної наради в Київській обласній державній адміністрації

     Під час з наради були розглянуті та обговорені питання про реалізацію проекту будівництва швидкісної лінії залізничного сполучення між м. Київ та Державним підприємством «Міжнародний аеропорт Бориспіль»; про стан реалізації проекту  будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва; про питання, які пов’язані з податком на нерухоме майно; про екологічну ситуацію, яка склалася в селі Гаврилівка Вишгородського району, у зв’язку з діяльністю ТОВ «Комплекс Агромарс»; про перевірку фактів щодо екологічної ситуації, яка склалася в селі Гаврилівка Вишгородського району, у зв’язку з діяльністю ТОВ «Комплекс Агромарс»; про стан забезпечення пожежної безпеки у торгово-розважальних центрах (комплексах) Київської області та про виконання заходів щодо запобігання негативних наслідків під час весняної повені у Київської області.

     На засіданні начальник управління Юрій Букрєєв проінформував присутніх про готовність насосних станцій на захисних масивах до пропуску повені, що вже розпочалась, а також доповів, що для виконання безаварійного пропуску льодоходу і повені Дніпровським басейновим управлінням водних ресурсів постійно контролюються рівні води у підвідомчих об’єктах та у дніпровських водосховищах.

Веб-представництва