Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

День Дніпра 2018

     На заході були присутні заступник Міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо, представник ЄС в Україні Йоханнес Бауер, народний депутат України ХвичаМепарішвілі, Голова Держводагентства України Ірина Овчаренко, представники водогосподарських організацій.

     До усіх присутніх звернулися з привітальними словами:

- заступник Міністра екології та природних ресурсів України Микола Кузьо, який побажав всім гарного настрою і святкування;

- керівник відділу програми зовнішньої допомоги ЄС представництва ЄС в Україні Йоханнес Бауер у своїй промові зазначив, що річки повинні поєднувати людей у Європейському Союзі;

- депутат України ХвичаМепарішвілі, зазначив, що вода – це основне джерело життя людини, що ми повинні захищати та доглядати за нашими водоймами та подякував всім рятувальникам, які знаходилися на воді та надавали допомогу;

- Голова Держводагентства України Ірина Овчаренко, привітала всіх присутніх та гостей міста зі святом та зазначила, що водні ресурси та Дніпро – це Богом дане нам багатство і не тільки нам, але і наступним поколінням.

      Також, під час заходу відбулися:

- історичний переплив Дніпра (з Труханового острову м. Києва до набережної біля Поштової площі);

- пряма трансляція відео-звернень та вітань з Республіки Білорусь та 0-км, де Дніпро зустрічається з Чорним морем;

- танцювальний флешмоб «Dnipro-dance»;

- виставка дитячих малюнків «Мальовничий Дніпро» та фото «Дніпро різноманітний»;

- вручення нагород переможцям конкурсів.

     Організаторами заходу були Держводагентство України за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України, Регіональний проект ЄС «Водна ініціатива плюс» (EUWI+), ПрАТ «Укренерго» та Київська міська державна адміністрація.

     До Дня Дніпра долучились і фахівці регіональних управлінь водних ресурсів, які провели екологічні акції з прибирання сміттєзвалищ, облаштування та благоустрою прибережних захисних смуг, взяли активну участь в організації зон відпочинку населення та провели інформаційно-просвітницькі заходи, щодо важливості збереження екосистеми Дніпра.

 
      
        
 
Веб-представництва