Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

День Десни (м. Чернігів)
       Святкування розпочалося на базі комунального позашкільного навчального закладу «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 1» Чернігівської міської ради зі змагання-показового виступу з веслування на човнах “Дракон”.   

   
       Після цього дійство продовжилося у серці міста - в сквері імені Богдана Хмельницького. З урочистим словом до гостей свята звернулись начальник Деснянського басейнового управління водних ресурсів Наталія Грудницька, заступник Голови Державного агентства водних ресурсів Павло Гвозденко, заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Наталія Романова, заступник голови Чернігівської міської ради Олександр Ломако.

   

       В ході офіційної частини дійства Наталія Грудницька урочисто відзначила переможців конкурсів «Десна в об’єктиві», «Кращий логотип свята», «Краща стаття екологічного спрямування».

       Свято проходило під гаслом «Збережемо річку для наступних поколінь», за допомогою якого організатори намагались привернути увагу українців до проблем водних ресурсів нашої країни, а також донести до підростаючого покоління необхідність дбайливого ставлення до водних артерій України.

Веб-представництва