Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Робоча зустріч за проектом ЄС «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства (EUWI +)

       В процесі роботи було розглянуто та обговорено:

- питання перебудови приміщень та реконструкції інфраструктури лабораторії у відповідності з рекомендаціями експертів ЄС за технічними вимогами європейського законодавства;

- питання встановлення в лабораторії обладнання, яке буде закуповуватись за кошти проекту для басейнової лабораторії для здійснення завдань з забезпечення державної системи моніторингу повеневих вод та управління водними басейнами річок України за європейськими стандартами;

- підготовку нормативно-технічної документації лабораторії для проходження акредитації у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO/IEC 17025:2017 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій».

       За результатами зустрічі було прийняте рішення продовжити ремонт і реконструкцію приміщень лабораторії та підготовку нормативно-технічної документації.

       Учасники зустрічі від проекту ЄС та європейські експерти щиро подякували за активну участь та плідну співпрацю з приводу порушених в роботі питань.

       Ефективна робота в подальшому буде продовжуватися.

 

Веб-представництва