Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Розширена нарада з оперативних питань (Київська ОДА)

       

       Під час наради начальник Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра Микола Урупа доповів про стан передачі та надходження до бюджету коштів за надання в оренду водних об’єктів у Київській області. Він повідомив, що з 1 липня 2013 року вступили в дію зміни до Водного та Земельного кодексів України, які докорінного змінили процедуру надання водних об’єктів в оренду. Було визначено, що надання водних об’єктів в оренду в межах населених пунктів належить до компетенції органів місцевого самоврядування, за межами населених пунктів – до компетенції обласних державних адміністрацій. Однак, з липня 2013 року на Київщині не було укладено жодного нового договору оренди з проведенням процедури земельних торгів, а також не приведено до вимог чинного законодавства жодного існуючого договору.

      У ході обговорення Олександр Терещук - голова Київської ОДА наголосив, що надання в оренду водних об’єктів – це один із напрямків поповнення бюджету. «У нас сьогодні багато питань – соціальних і медичних. В нас є питання спорту та освіти. І ми маємо їх вирішувати, для цього необхідно наповнювати бюджет районів. Тому потрібно активізувати роботу, розробити алгоритм дій по наведенню порядку здачі в оренду водних об’єктів в області», – підкреслив Олександр Терещук.

       Голова облдержадміністрації дав доручення створити міжвідомчу комісію щодо упорядкування водних об’єктів за межами населених пунктів. До складу комісії мають бути включені представники департаменту екології та природних ресурсів, департаменту фінансів, департаменту містобудування та архітектури облдержадміністрації, представники Басейнового управління водних ресурсів середнього Дніпра, Державного агентства рибного господарства, Національної поліції та Державної екологічної інспекції.


Місце проведення: м. Київ, пл. Л. Українки, 1 (мала сесійна зала/ 2-й поверх)

Веб-представництва