Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
10 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

                                                                                               


    

 


Платні послуги (виконання земляних робіт)

 

 

Надання платних послуг (виконання земляних робіт)

Міжрегіональним офісом захисних масивів
дніпровських водосховищ

(відповідно до Постанови КМУ від 26.10.2011 року № 1101)

 

 

Детально

Робоча нарада-зустріч (м. Обухів)

       04 грудня 2018 року у приміщенні Обухівського районного центру культури і дозвілля відбулась робоча нарада-зустріч голови Київської обласної державної адміністрації Терещука О.Д. з активом Обухівського району та міста Обухова щодо питань регіонального розвитку. У виїзній робочій нараді взяв участь заступник начальника Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ - Ігор Стрелець.

Детально

Командно-штабні навчання

 Командно-штабні навчання з цивільного захисту

 

       4 та 5 грудня у Міжрегіональному офісі захисних масивів дніпровських водосховищ було проведено навчання з цивільного захисту.

Детально

Інвестиційний проект «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ»

       Відповідно до державного інвестиційного проекту «Реконструкція гідротехнічних споруд захисних масивів дніпровських водосховищ» по об’єктам «Реконструкція Білозерської насосної станції для захисту від затоплення Кам'янко – Дніпровського району Запорізької області» та «Реконструкція компресорної станції» виконано більшу частину робіт.

Детально

Капітальний ремонт басейнової лабораторії моніторингу вод

      

       Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ проводить капітальний ремонт Басейнової лабораторії моніторингу вод.

       Адреса: 
м. Вишгород, вул. Київська 10-В, відповідно до програми ЄС «Водна ініціатива плюс Європейського союзу для країн східного партнерства» .

Детально

Навчання - тренінг у м. Відень

       В рамках запланованої роботи за проектом ЄС «Водна ініціатива плюс Європейського Союзу для країн Східного партнерства (EUWI +), який має на меті подальшу підтримку сусідніх країн у підвищенні якості водних ресурсів та управління річковими басейнами згідно принципів Водної Рамкової Директиви (далі – ВРД) у м. Відень з 26 по 30 листопада 2018 року відбувся тренінг щодо підготовки фахівців лабораторій до практичних завдань з визначення забруднюючих речовин згідно з додатком «Х» ВРД, який визначає перелік пріоритетних забруднюючих речовин у водних об’єктах.

       Від Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ в тренінгу взяла участь заступник начальника лабораторії (хімік) басейнової лабораторії моніторингу вод – Ольга Кравцова. Загальною метою даного тренінгу було розширення сфери тестування моніторингу, який відповідає вимогам ВРД щодо визначення пріоритетних речовин у водоймах.

Детально

Веб-представництва