днiпровське басейнове управлiння водних ресурсiв
Державне агентство водних ресурсів України
22 травня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Анонси подій

Засідання колегії Дніпровського БУВР

     

     23 травня 2018 року в приміщенні Дніпровського басейнового управління водних ресурсів (актовий зал), відбудеться засідання колегії, на якому будуть розглянуті наступні питання: про підсумки діяльності Дніпровського БУВР за І квартал 2018 року; про підсумки пропуску водопілля; про стан підвідних каналів та аванкамер насосних станцій. Звіт про переробку берегів Канівського та Київського водосховищ; про результати виконання робіт з ідентифікації водних об’єктів у ГІС форматі та про виконання заходів з охорони праці у Дніпровському БУВР.

Участь у семінарі - "Водна ініціатива плюс"

           

          Проект ЄС "Водна ініціатива плюс" 25 травня 2018 року організовує семінар - "Визначення масивів поверхневих вод в районі річкового басейну Дніпра, як пілотного басейну проекту EUWI+", в якому візьмуть участь представники Дніпровського басейнового управління водних ресурсів.

         Метою семінару є надання допомоги органам державної влади щодо розуміння та впровадження методології визначення масивів поверхневих вод  та їх розмежування у пілотному басейні Дніпра.


Участь у семінарі

                     

        Представники Дніпровського басейнового управління водних ресурсів візьмуть участь у дводенному семінарі – тренінгу 14 – 15 червня 2018 року в м. Полтава (організовує Проект ЄС "Підтримка України в апроксимації напрацьованого законодавства ЄС у сфері навколишнього середовища" - APENA), що присвячений питанням розробки Плану управління річковим басейном, а саме його структури, основних антропогенних навантажень та їх впливів, реєстру зон, що охороняються.                                                                        

      У рамках семінару буде представлено результати виділення масивів поверхневих вод. Разом з тим, будуть розглянуті питання щодо розробки планів управління ризиками затоплення.

Веб-представництва