днiпровське басейнове управлiння водних ресурсiв
Державне агентство водних ресурсів України
24 жовтня 2017

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Анонси подій

Нарада

              

      10 жовтня 2017 року в приміщенні Київського РУВР (м. Київ, вул. Солом'янська,1, оф.102) відбудеться нарада з питань організації та підготовки документів на спецводокористування. В нараді візьмуть участь фахівці регіональних управлінь водних ресурсів та начальники відділів використання вод по м. Києву та Київській області.

Засідання "Міжвідомчої комісії "

         

        09 жовтня 2017 року  в приміщенні Полтавського регіонального управління водних ресурсів відбудеться засідання «Міжвідомчої комісії по узгодженню режимів роботи водосховищ і управлінню водними ресурсами басейнів річок Сула, Ворскла і Псел на зимовий період 2017-2018 років». У засіданні візьме участь заступник начальника І. Стрелець.

AQUA UKRAINE-2017

     З 7 по 9 листопада 2017 року на території Міжнародного виставкового центру (м. Київ, Броварський проспект, 15, ст. м. «Лівобережна») відбудеться ХVМіжнародний водний форум «AQUAUKRAINE – 2017», який традиційно проводиться у складі спеціалізованої виставки та науково – практичних конференцій.

      Міжнародний водний форум «AQUAUKRAINE – 2017» відбудеться за підтримкиМіністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства України, Міністерства екології та природних ресурсів України, Державного агентства водних ресурсів України, Асоціації «Питна вода України» та MesseBerlin GmbH.

Веб-представництва