днiпровське басейнове управлiння водних ресурсiв
Державне агентство водних ресурсів України
27 червня 2017

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Анонси подій

З Днем Конституції України!

 Шановні друзі, колеги!

Щиро вітаю Вас із визначним святом — Днем Конституції України!

Бажаю успіхів і плідної праці на благо українського народу. Нехай це свято додасть Вам наснаги і творчих здобутків в ім’я процвітання нашої незалежної Батьківщини. Від усієї душі зичу Вам міцного здоров’я, довгих років життя, миру та благополуччя, звершення усіх планів заради світлого майбуття рідної України!

З повагою,

в.о. начальника Дніпровського БУВР          Юрій Букрєєв29 червня відзначатимуть Міжнародний День Дніпра

 

      29 червня 2017 року об 11 годині відбудуться заходи з відзначення Міжнародного Дня Дніпра.
 
Організаторами заходу виступають Держводагентство та Дніпровське басейнове управління водних ресурсів.
 
Під час заходу планується проведення навчально-пізнавального семінару, ігр та конкурсів. Окрім того, учасники свята будуть залучені до конкурсу малюнка.
Найбільш креативні роботи будуть нагороджені призами.
 
До участі у заході запрошуються учнівська та студентська молодь, представники громадських організацій, засобів масової інформації та інші бажаючі.
 
Місце проведення заходу: Київська область, Вишгородський район, с.Новосілки, дитячий оздоровчий табір «Карасик».
 
Для отримання додаткової інформації можна звертатися до контактної особи: Лисюк Ольга Гаврилівна, начальник управління водних ресурсів Держводагентства, тел. 226-25-37, e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.
 
Акредитація ЗМІ до 18:00 27.06.2017 за тел. ‎(044) 246-71-40,
e-mail: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.


Міжнародний День Дніпра

      Щорічно, в першу суботу липня за традицією святкується Міжна родний день Дніпра, однієї з найспокійніших і величавих рівнинних річок.

      Мета цього свята - це залучення уваги громадськості до сучасних проблем басейну Дніпра, а також розповсюдження інформації про методи вирішення цих проблем і визначення майбутніх напрямків співпраці на різних рівнях.

     Так, і в цьому році фахівцями Управління та регіональних управлінь водних ресурсів планується провести наступні заходи: прибирання та облаштування територій в межах прибережної захисної смуги вздовж р. Дніпро; проведення екологічних заходів на гідротехнічних спорудах Управління; ліквідація сміттєзвалищ; проведення інформаційно – просвітницьких заходів та круглих столів серед дітей та студентської молоді та відвідування дитячих таборів.

      До природоохоронної акції, по можливості, будуть залучені представники комунальних підприємств, екологічні громадські організації, волонтери та небайдужі представники громадськості.

    

      


Веб-представництва