Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
10 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

ДОСТУП ДО ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ

На виконання Указу Президента України

від 13 січня 2011 року № 2939 «Про доступ до публічної інформації», постанови Кабінету Міністрів України від 21 листопада 2011 року № 1277 «Питання системи обліку публічної інформації» та доручення Держводагентства України від 23.08.2012 року № 4126/02/11-12, а також з метою забезпечення права широких верств населення на доступ до публічної інформації та її збереження шляхом створення, функціонування та ведення системи обліку документів, що знаходяться у володінні Дніпровського басейнового управління водних ресурсів і містять публічну інформацію, НАКАЗУЮ:

1. Запровадити систему обліку публічної інформації в Дніпровському БУВР.
2. Затвердити Положення про систему обліку публічної інформації (додається).
3. Адміністратором системи обліку публічної інформації, що забезпечує її створення, функціонування та ведення в межах своїх повноважень, визначити відділ контролю та зв’язків з громадськістю.
4. Адміністратору системи обліку публічної інформації забезпечити обов’язкову та систематичну реєстрацію в цій системі документів, що знаходяться у володінні Дніпровського БУВР і містять публічну інформацію та надання доступу до них за запитами, а також оприлюднення зазначеної інформації на офіційному веб-сайті Дніпровського БУВР.
5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Начальник управління                               А.Сакевич

Веб-представництва