Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
10 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Дніпровського БУВР
19.10.2012 № 244 (із змінами,
внесеними наказом Дніпровського
БУВР від 13.03.2015 № 56)

ПЕРЕЛІК

відомостей, що становлять службову інформацію в Дніпровському БУВР

 

1. Відомості, що містять інформацію, яка не становить державної таємниці, але розголошення якої може завдати істотної шкоди інтересам національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку, здоров’ю населення, репутації або правам інших осіб, призвести до заворушень чи злочинів, розголошення інформації, одержаної конфіденційно.
2. Відомості, які містяться в експлуатаційній документації на програмні засоби та комплексну систему захисту інформації в автоматизованій системі.
3. Відомості за окремими показниками щодо організації оповіщення, управління і зв’язку, порядку переведення Дніпровське БУВР на режим роботи в умовах особливого періоду.
4. Відомості за окремими показниками щодо характеристики запасних пунктів управління центрального апарату, про їх дислокацію, систему охорони та захисту.
5. Відомості про кількість військовозобов’язаних, заброньованих за підприємствами, установами, організаціями при наявності менше 500 заброньованих.
6. Відомості, яким надано гриф “Для службового користування” органами державної влади, які надійшли до Дніпровського БУВР, та відповіді на них (у разі потреби).
7. Відомості з особових справ працівників апарату Дніпровського БУВР.
8. Відомості щодо персональних даних працівників, які обробляються в процесі нарахування заробітної плати та подання звітності до Державної податкової інспекції та Пенсійного фонду України (ідентифікаційні та паспортні дані, особисті відомості, реєстраційний номер облікової картки платника податків тощо).
9. Інформація щодо обсягів виділених коштів державного бюджету на поточний рік у розрізі об’єктів будівництва у період до проведення процедур закупівлі робіт, що міститься у плані заходів із захисту територій від шкідливої дії вод (бюджетна програма КПКВ 2407070 “Захист від шкідливої дії вод сільських населених пунктів та сільськогосподарських угідь”).
10. Інформація щодо обсягів виділених коштів державного бюджету на поточний рік у розрізі об’єктів будівництва у період до проведення процедур закупівлі робіт, що міститься у плані виконання робіт по об’єктах водопостачання, які споруджуються за рахунок державних капітальних вкладень (бюджетна програма КПКВ 2407090 “Першочергове забезпечення населених пунктів централізованим водопостачанням”).
11. Відомості про державне майно, занесене до Єдиного реєстру об’єктів державної власності відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.04.2004 № 467 «Про затвердження Положення про Єдиний реєстр об’єктів державної власності» та інших нормативних документів Фонду державного майна України, крім випадків, передбачених законодавством.

Веб-представництва