Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
10 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Дніпровського БУВР
від 19.10.2012 № 245 (із змінами,
внесеними наказом Дніпровського
БУВР від 13.03.2015 № 56)

 

ПЕРЕЛІК

видів публічної інформації, включаючи екологічну, розпорядником якої є Дніпровське БУВР*

 

1. Функції, повноваження, основні завдання, напрями діяльності Дніпровського БУВР.
2. Інформація про організаційну структуру, прізвища, імена, по батькові, службові номери засобів зв’язку, адреси електронної пошти керівників Дніпровського БУВР та структурних підрозділів.
3. Положення про структурні підрозділи та Посадові інструкції працівників.
4. Плани робіт, плани заходів Дніпровського БУВР та звіти про них.
5. Інформація про наради, конференції, семінари, «круглі столи», що проводяться Дніпровським БУВР.
6. Інформація про роботу колегії Дніпровського БУВР.
7. Інформація про доступ до публічної інформації.
8. Інформація про діяльність рад, інших органів, що створені при Дніпровському БУВР (громадської ради; науково-технічної ради та її секцій; експертної ради; комітету з конкурсних торгів, Міжвідомчої комісії по встановленню режимів роботи дніпровських та дністровського водосховищ).
9. Інформація, пов'язана з проведенням процедур закупівель, яка підлягає оприлюдненню відповідно до вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель".
10. Інформація про нормативно-технічні документи та нормативно-правові акти, що розроблені на замовлення Дніпровського БУВР.
11. Інформація про результати науково-дослідних робіт, виконаних на замовлення Дніпровського БУВР.
12. Інформація з питань ведення обліку вхідних документів.
13. Інформація про роботу зі зверненнями громадян у Дніпровському БУВР.
14. Інформація з архівних документів з питань трудової діяльності на запити конкретних осіб щодо особистих даних (довідки, копії та витяги з документів).
15. Інформація про використання бюджетних коштів (планові показники щодо бюджетних призначень на реалізацію заходів, пов’язаних з утриманням та розвитком водогосподарського комплексу, стан фінансування бюджетних водогосподарських організацій, виконання результативних показників, передбачених паспортами бюджетних програм).
16. Інформація щодо фінансового забезпечення заходів, пов’язаних з утриманням та розвитком водогосподарського комплексу (обсяги фінансування з державного, місцевих бюджетів, інвестиційних проектів, кредитів, приватного партнерства тощо).
17. Інформація про фінансово-господарську діяльність регіональних управлінь, які належать до сфери управління Дніпровського БУВР (показники фінансових планів регіональних управлінь та стан їх виконання).
18. Інформація щодо умов оплати праці апарату Дніпровського БУВР та регіональних управлінь, що належать до його сфери управління.
19. Інформація щодо пріоритетних напрямків діяльності Дніпровського БУВР.
20. Інформація щодо використання водних ресурсів в басейні р. Дніпро.
21. Інформація щодо моніторингу стану водних ресурсів.
22. Інформація про міжнародну діяльність Дніпровського БУВР в межах виконання міжурядових двосторонніх угод з питань водного господарства на прикордонних водах.
23. Довідки та свідоцтва про державну реєстрацію Дніпровського БУВР.
24. Звіти за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення, щодо яких визначені Законом України «Про Державний бюджет України» на відповідний рік, згідно вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України.
25. Відомості щодо незавершеного будівництва відповідно до бюджетних програм.
26. Відомості щодо результатів проведення галузевих експертиз проектно-кошторисної документації на будівництво (реконструкцію) окремих об'єктів інженерної інфраструктури водогосподарських систем в руслі р. Дніпро.
27. Інформація про водогосподарські паспорти дніпровських водосховищ та експлуатацію водосховищ Дніпровського комплексного гідровузла.

______________

·        Крім таємної та службової інформації

 

Веб-представництва