днiпровське басейнове управлiння водних ресурсiв
Державне агентство водних ресурсів України
24 жовтня 2017

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 

     

Міжнародна діяльність Дніпровського БУВР у 2016 році
 

Детально

      25-26 липня в місті Мінськ проводився тренінг проекту EPIRB по розробці баз даних в інтерфейсі Веб-ГІС згідно з положенням ЄС, ціллю якого було ознайомлення учасників з основами побудови веб-порталу ГІС, управлінням просторовими базами даних, веб-ГІС, використанням програмного  ESRI ArcGis і  Quantum GIS.

     Тренінг проводився для представників 6 країн ( України, Білорусі, Грузії, Азербайджану, Вірменії та Молдови)  на англійській мові з синхронним переведенням на російську Любомиром Филиповим, магістром технічних наук в ГІС. В результаті проведення учасники отримали відповідні  сертифікати щодо отриманих знань. Проект підтримувався  Європейським союзом та консультаційним публічним центром Human dynamics.

Детально

 

     

Виконання міжурядових угод щодо спільного використання та охорони водних ресурсів транскордонних річок 

Детально

 

     

Міжнародна діяльність Дніпровського БУВР у 2014 році
 

Детально

 

     З 16-20 червня 2014 року згідно з затвердженим планом робіт проекту ЄС «Охорона довкілля міжнародних річкових басейнів» у м. Батумі (Грузія) відбувся семінар з питань оцінки ризиків та розробки моніторингових програм згідно з принципами Водної Рамкової Директиви ЄС, в якому брав участь начальник управління Аркадій Сакевич.

     27-28 листопада 2013 року у м. Москва (Російська Федерація) за участю заступника Уповноваженого Кабінету Міністрів України, начальника Дніпровського БУВР А. Сакевича відбулася нарада заступників Уповноважених Урядів України та Російської Федерації в межах виконання Міжурядової українсько – російської угоди про спільне використання та охорону транскордонних водних об’єктів басейну р. Дніпро.

 

Детально

 

 24-26 вересня 2013р. у м. Клінці Брянської області (Російська Федерація) відбувся семінар на тему: «Практика проведення відборів і досліджень проб при здійсненні моніторингу поверхневих вод лабораторіями Російської та Української Сторін».

 

Детально

     

       

22-29 вересня 2013 року у рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння між Державним агентством водних ресурсів України та Міністерством водних ресурсів Китайської Народної Республіки відбувся візит делегації до Китайської Народної Республіки, в якому взяв участь головний інженер управління Анатолій Демянець.

Детально

     

 

      19-20 вересня 2013 року у м. Луцьк Волинської області відбулася зустріч Українсько – Білоруської Робочої групи спільного використання водних ресурсів, проектування, будівництва і експлуатації водогосподарських об’єктів, в якій взяв участь заступник начальника управління Іван Дремлюга.

Детально

     

 

18-19 вересня 2013 року у м. Тбілісі (Грузія) відбулося Друге регіональне засідання оргкомітету проекту ЄС «Охорона навколишнього середовища міжнародних річкових басейнів», в якому взяв участь начальник управління Аркадій Сакевич.

Детально

Веб-представництва