Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 Міжнародна діяльність Дніпровського БУВР

      У зв’язку з загостренням політичної ситуації між Україною та Росією  було  призупинено проведення нарад експертів російсько-українських робочих груп басейну р. Дніпро, Десна та басейну річок Сейм, Псел та Ворскла між представниками Дніпровського та Деснянського басейнових управлінь водних ресурсів, Сумського облводресурсів (Україна), Донського та Московсько-Окського басейнових водних управлінь (Російська Федерація), переглянуті місця розташування створів на транскордонних водних об’єктах та перенесені на територію України (Сумської області) для подальшого проведення визначення якості поверхневої води. 

      Протягом першого кварталу 2014 року від представників Донського БВУ по Курській і Бєлгородській та Московсько-Окського БВУ по Брянській області надходила необхідна інформація щодо формування та проходження весняного паводку. Лабораторні служби з питань відбору проб поверхневої води з транскордонних водних об’єктів та їх моніторингових досліджень проводили спільну роботу. З другого кварталу 2014 року лабораторні служби призупинили спільну співпрацю. Але визначення якості поверхневих водних ресурсів транскордонних водних об’єктів проводився у створах, що були встановлені. Моніторинг за змінами якісного стану води у контрольованих водотоках показав, що концентрації забруднюючих речовин знаходяться в межах того ж класу якості води, що і в минулому році.
     Зважаючи на ситуацію, яка склалася на даний час, відбір проб на транскордонних водних об’єктах басейну р. Десни здійснюється відповідно до затвердженого плану фахівцями лабораторій української та російської сторін незалежно, а обмін результатами лабораторних вимірювань здійснюється в режимі он-лайн. Отримані фактичні дані гідрохімічного і радіологічного стану транскордонних водних об’єктів свідчать про стабільність показників гранично допустимих концентрацій для водойм рибогосподарського призначення. Гідрохімічна та радіологічна обстановка на транскордонних водних об’єктах басейну р. Десна в цілому є задовільною.
      Підготовлено перелік прикордонних пунктів контролю якості води за гідрохімічними показниками на транскордонних ділянках водних об’єктів басейну річки Дніпро в межа України на 2015 рік.
     Жодної наради експертів російсько-українських робочих груп басейну р. Дніпро між представниками Дніпровського та Деснянського басейнових управлінь водних ресурсів, Сумського облводресурсів, Донського та Московсько-Окського БВУ не було проведено.


Веб-представництва