Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 Міжнародна діяльність Дніпровського БУВР

  

Виконання міжурядових угод  щодо спільного використання

та охорони водних ресурсів транскордонних річок в 1 кв. 2017р.

  У зв’язку з ситуацією, що склалася між Україною та РФ, прикордонні створи у межах діяльності Сумського ОВР у 2014 році були перенесені на українську територію. Спільний українсько-російський відбір проб та обмін інформацією було припинено з ІІ півріччя 2014 року.

У рамках виконання транскордонного моніторингу поверхневих вод у басейні Дніпра, лабораторними службами забезпечувався контроль гідрохімічних показників якості води:

- Деснянським БУВР – річок Десна та її приток Снов, Судость, Ірпа, Цата, Ревна на кордоні з Російською Федерацією;

- Сумським ОВР – річок Ворскла, Ворсклиця, Сейм, Псьол, Бобрик, Знобовка та струмка Знаменка на кордоні з Російською Федерацією.

Цьогорічний відбір проб води здійснювався вищезазначеними управліннями в рамках Програми державного моніторингу вод, а саме 1 раз на квартал. Гідрохімічні дослідження води в прикордонних створах у І кварталі 2017 року були виконані у повному обсязі. Відібрано загалом 16 проб та виконано 480 аналізів. Вміст забруднюючих речовин знаходився на задовільному рівні, не мав різких зламів та пікових забруднень.

Основними забруднювачами водних ресурсів басейну у всіх транскордонних створах були природні біогенні елементи – гумінові, органічні та азотні сполуки, а також залізо, які надходили із заболочених територій водозбору цих річок. 

Веб-представництва