Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

    22-29 вересня 2013 року у рамках реалізації положень Меморандуму про взаєморозуміння між Державним агентством водних ресурсів України та Міністерством водних ресурсів Китайської Народної Республіки відбувся візит делегації до Китайської Народної Республіки, в якому взяв участь головний інженер управління Анатолій Демянець.
     Під час візиту обговорювалися наступні питання: про стан управління водними ресурсами в Україні та перспективи подальшої співпраці з водних питань з фахівцями КНР; про впровадження систем протипаводкового захисту і контролю за формуванням паводків з метою зменшення наслідків негативного їх впливу; про прогнозування паводків і попередження їх наслідків; про використання потенціалу зрошувальних систем і вирішення питань їх модернізації; про можливість залучення інвестицій у водний сектор, а також ознайомитися з роботою водогосподарсько – меліоративного комплексу КНР та з об’єктами водної галузі КНР.

Веб-представництва