Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 


  19-20 вересня 2013 року у м. Луцьк Волинської області відбулася зустріч Українсько – Білоруської Робочої групи спільного використання водних ресурсів, проектування, будівництва і експлуатації водогосподарських об’єктів, в якій взяв участь заступник начальника управління Іван Дремлюга.


     Згідно порядку денного були розглянуті питання та прийняті відповідні рішення: про уточнення матеріалів, напрацьованих попереднім складом Робочої групи; про внесення змін в регламент Українсько – Білоруського співробітництва по питаннях спільного використання водних ресурсів, проектування, будівництва і експлуатації водогосподарських об’єктів; про проведення проектування і будівництва водогосподарських об’єктів в басейнах транскордонних річок; погодження звіту про роботу Робочої групи за 2012 рік для наради Уповноважених Урядів; про план роботи Робочої групи на 2014 рік; про підготовку документів для наради Уповноважених Урядів у 2013 році.

 

 

Веб-представництва