Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

   27-28 листопада 2013 року у м. Москва (Російська Федерація) за участю заступника Уповноваженого Кабінету Міністрів України, начальника Дніпровського БУВР А. Сакевича відбулася нарада заступників Уповноважених Урядів України та Російської Федерації в межах виконання Міжурядової українсько – російської угоди про спільне використання та охорону транскордонних водних об’єктів басейну р. Дніпро.
     На нараді заступників Уповноважених двох країн були розглянуті наступні питання: про виконання рішень XIX наради Уповноважених Сторін; про підготовку та пропуск літньо – осінніх паводків 2013 року; про якість транскордонних вод та заходи по їх покращенню; про виконання природоохоронних заходів на транскордонних річках; про реалізацію плану заходів по охороні транскордонних вод басейну р. Десна; про проведення практичних семінарів між працівниками лабораторних служб Російської Федерації та України в басейні р. Дніпро та про узгодження порядку денного, часу і місця проведення чергової наради заступників Уповноважених Урядів України та Російської Федерації.
     За результатами наради підписано протокол, який вступає в силу з дня підписання.

 

 

Веб-представництва