Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
20 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

      Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейнах Дніпра та Дністра у серпні 2017 року, а також пропозиції учасників комісії щодо режиму роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у серпні 2017 року.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у серпні 2017 року очікується в середньому 525 куб.м/с, або 62% від норми (норма серпня – 842 м3/с).

За інформацією заступника начальника Дніпровського БУВР Стрельця Ігоря Борисовича, відповідно до результатів проведених досліджень поверхневих вод, гідрохімічний стан води у водосховищах та основних притоках басейну Дніпра відповідає даній порі року, відмічається тенденція до поступового зростання органічного забруднення води, вмісту у водах марганцю, фосфатів, заліза та амонію у верхній на середній частинах басейну.

      

      Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у серпні 2017 року. Київське та Каховське водосховища будуть працювати в режимі економного спрацювання, більш значне спрацювання планується на Кременчуцькому водосховищі, а Канівське, Дніпродзержинське та Дніпровське водосховища будуть працювати на притокових витратах.

      

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.

Веб-представництва