Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
21 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

        В ході засідання було розглянуто інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності Дніпра та Дністра у вересні, інформацію від Дніпровського БУВР про стан вод Дніпровського басейну, а також пропозиції учасників Міжвідомчої комісії щодо режиму роботи дніпровських та дністровських водосховищ у вересні  2017 року.

Відповідно до рішення Міжвідомчої комісії, ГЕС каскаду мають працювати напритокових витратах та за рахунок економного спрацювання водосховищ.

Встановлено такі режими:

По Київському водосховищу – на 1 жовтня  середньодобовий рівень води у водосховищі (водпостТолокунь) має бути в межах 102,70-102,60 м БС.

По Канівському водосховищу – середньодобовий рівень увересні  має підтримуватись в межах 91,35-91,45 м БС.

По Кременчуцькому – станом на 1 жовтня  рівень води у водосховищі має бути в межах 80,00-79,90 м БС.

По Дніпродзержинському водосховищу – ГЕС працює на притокових витратах із забезпеченням постійних попусків у нижній б’єф не менше 400 куб.м/с. Коливання рівня води у верхньому б’єфі має бути в межах 63,80-64,00 м БС.

По Дніпровському водосховищу – за умовами навігації забезпечується гранично допустимий рівень спрацювання верхнього б’єфу не нижче 51.1 м БС підчас проходження великогабаритних суден на лімітуючих ділянках. 

По Каховському водосховищу – станом на 1 жовтня  рівень має бути в межах 15,40-15,30 м БС.

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.

Веб-представництва