Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
21 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

   Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності в басейнах Дніпра та Дністра у жовтні 2017 року, а також пропозиції учасників комісії щодо режиму роботи дніпровських та Дністровського водосховищ у жовтні 2017 року.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у жовтні 2017 року очікується в середньому 530 куб.м/с (норма жовтня – 809 куб.м/с).

За інформацією заступника начальника Дніпровського БУВР Стрельця Ігоря Борисовича, відповідно до результатів проведених досліджень поверхневих вод, гідрохімічний стан води у водосховищах та основних притоках басейну Дніпра знаходився на задовільному рівні. Протягом першої половини вересня у басейні продовжувалося «цвітіння» води та погіршення її якісних характеристик за основними показниками, зберігалась підвищена каламутність, підвищені показники органічного забруднення, вмісту заліза, амонію та марганцю.

 

Комісією встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ у жовтні 2017 року. Київське та Кременчуцьке водосховища будуть працювати в режимі економного спрацювання, а Канівське, Дніпродзержинське, Дніпровське та Каховське водосховища будуть працювати на притокових витратах.

У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.

 

Веб-представництва