Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 


 

Під час засідання було заслухано інформацію Укргідрометцентру щодо проходження повені на річках басейну Дніпра, розвиток повені на Верхньому Дніпрі та Десні. Особлива увага була звернута на прогноз водності в басейнах Дніпра та Дністра у другій половині квітня 2018 року, уточнено періоди проходження максимумів водопілля на Дніпрі, Десні та Прип’яті.

За прогнозом Укргідрометцентру, водність Дніпра біля Києва у другій половині квітня очікується в середньому 4080 куб.м/с або 104% від норми (норма квітня – 3920 куб.м/с).

На основі інформації про поточну гідрологічну ситуацію, що склалась та очікуваних параметрів припливу до водосховищ, а також шляхом обговорення, було встановлено режим роботи каскаду дніпровських водосховищ на другу половину квітня 2018 року:

  • ГЕС Київського водосховища буде працювати на притокових витратах та за рахунок поступового наповнення.
  • На Канівському водосховищі ГЕС буде працювати на притокових витратах.
  • Кременчуцьке водосховище буде поступово наповнюватись.
  • ГЕС на Кам’янському водосховищі буде працювати на притокових витратах.
  • ГЕС на Дніпровському водосховищі буде працювати на притокових витратах.
  • на Каховському водосховищі ГЕС працюватиме з максимально можливою пропускною спроможністю турбін у базовому режимі. Скидні витрати через Каховський гідровузол мають бути не менше ніж 2600 куб.м/с.
Веб-представництва