Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
10 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

     В ході засідання було розглянуто інформацію Укргідрометцентру щодо прогнозу водності Дніпра та Дністра у липні – очікується в середньому 565 куб.м/с, тобто 57% від норми.

     За даними Дніпровського БУВР, у якість води у водосховищах протягом червня суттєво не змінилася. Загалом, рівень розчиненого кисню почав знижуватися, проте знизився вміст заліза та марганцю – це свідчить, що води очищуються після весняної повені. У порівнянні з аналогічним періодом за останні 9 років якість води покращилася.

     Відповідно до рішення Міжвідомчої комісії, дніпровські водосховища мають працювати на притокових витратах, за виключенням Кременчуцького водосховища. Встановлено такі режими:

     По Київському водосховищу – на 1 серпня середньодобовий рівень води у водосховищі (водпост Толокунь) має бути в межах 102,90-103,00 м БС.

     По Канівському водосховищу – середньодобовий рівень у липні має підтримуватись в межах 91,35-91,45 м БС.

     По Кременчуцькому – станом на 1 серпня рівень води у водосховищі має бути в межах 80,70-80,60 м БС.

     По Кам’янському  водосховищу – ГЕС працює на притокових витратах із забезпеченням постійних попусків у нижній б’єф не менше 400 куб.м/с. Середньодовий рівень води протягом червня має бути в межах 63,80-64,00 м БС.

     По Дніпровському водосховищу – коливання рівня води у верхньому б’єфі допускається до 0,7 м від НПР.

     По Каховському водосховищу – станом на 1 серпня рівень має бути в межах 15,70-15,60 м БС.

     У разі зміни об’ємів стоку Дніпра (нижче або вище прогнозованого) або погіршення якості води на каскаді водосховищ оперативній робочій групі рекомендовано розглянути необхідність відповідного коригування режимів роботи каскаду на позачерговому засіданні Міжвідомчої комісії.

Веб-представництва