Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
22 жовтня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

ДО УВАГИ!

                                                                                                     

              

 


Платні послуги (виконання земляних робіт)

 

 

Надання платних послуг (виконання земляних робіт)

Міжрегіональним офісом захисних масивів
дніпровських водосховищ

(відповідно до Постанови КМУ від 26.10.2011 року № 1101)


Детально

Інженерно-геологічний моніторинг (р. Десна в межах Київської обл.)

 

                      На правому та лівому березі річки Десна в мажах Київської області

     В мажах Київської області обстежено лівий і правий берег річки Десна по інженерно-геологічних створах щодо руйнування берегової лінії під дією природних факторів (хвильової, вітрової та ін.). На вказаній річці руйнування відбувається за рахунок дії течії та підняття рівня води в весняний період. Роботи проводились в районі населених пунктів Літки, Нижча Дубечня, Рожни, Пухівка, Новосілки.

Детально

Інженерно-геологічний моніторинг (р. Десна в межах Київської області)

                            На правому та лівому березі річки Десна в мажах Київської області

        Обстеження лівого і правого берега річки Десна в мажах Київської області по інженерно-геологічних створах щодо руйнування берегової лінії під дією природних факторів (хвильової, вітрової та ін.) в районі населених пунктів Воропаїв, Пірнове, Літочки, Соболівка, Вища Дубечня, Літки.

Детально

Водники відзначили День захисника вітчизни (Черкаське регіональне управління водних рсурсів)


        В інтернет - виданні «Прочерк» від 15.10.2018 року розміщена стаття «Водники відзначили День захисника вітчизни», в якій висвітлюється зустріч-лекція про людину-легенду, шестиразового чемпіона світу з боротьби - Івана Піддубного.

XVII Міжнародна спеціалізована виставка Технології захисту/ПожТех - 2018

      

       Відділ охорони праці міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ взяв участь у XVII Міжнародній спеціалізованій виставці Технології захисту/ПожТех – 2018 (з 9 по 12 жовтня 2018 року), яка проводилась на території Міжнародного виставкового центру.

Детально

Планове проведення навчання та перевірки знань

                                                                      

   З працівниками Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ та на експлуатаційних дільницях (Переяслав-Хмельницька та Трипільська) проведено планове навчання та перевірка знань працівників з питань охорони праці, пожежної безпеки, електробезпеки, виробничої санітарії, правил будови та безпечної експлуатації вантажопідіймальних механізмів.


 

Детально

Заходи з опосвідчення стану безпеки високовольтних електродвигунів

       На виконання вимог п.8 Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів та з метою виявлення електрообладнання, що потребує ремонтно-налагоджувальних робіт, на насосних станціях Трубізька, Ірпінська, Бортничі-Вишеньки, Проців-Кийлів, Конча-Заспа та Конча-Заспа-Плюти Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ проведено вимірювально-випробувальні роботи високовольтних електродвигунів насосних агрегатів вимірювальною електротехнічною лабораторією.

Детально

Проведення робіт з інженерно-геологічного моніторингу (правий берег р. Десна)


Проведення робіт з інженерно-геологічного моніторингу на правому березі річки Десна в мажах Київської області.


      Розпочато обстеження лівого і правого берега річки Десна в мажах Київської області по інженерно-геологічних створах щодо руйнування берегової лінії під дією природних факторів (хвильової, вітрової та ін.) в районі населених пунктів Боденьки, Жукин, Крехаїв, Літочки,  Воропаїв.

Детально

Інженерно-геологічний моніторингу (Київське водосховище)


Проведення робіт з інженерно-геологічного моніторингу на правому березі Київського водосховища.


       Співробітники Міжрегіонального офісу захисних масивів дніпровських водосховищ закінчили обстеження по інженерно-геологічних створах на Київському водосховищі щодо руйнування берегової лінії під дією природних факторів (хвильової, вітрової та ін.). Обстеження проводилося в районі населених пунктів Лютіж, Старі Петрівці, Нові Петрівці.

Детально

Веб-представництва