НОВИНИ
днiпровське басейнове управлiння водних ресурсiв
Державне агентство водних ресурсів України
19 серпня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Засідання Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС

 


    15 серпня 2018 року під головуванням першого заступника КОДА Андрія Анісімова, за участі заступника голови облдержадміністрації Юрія Денисенка відбулося чергове засідання Київської обласної комісії з питань техногенно - екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, в якому взяв участь начальник Дніпровського БУВР  Юрій Букрєєв.


Детально

Поточний ремонт на Тясминській насосній станції Черкаського РУВР   Черкаським РУВР на території Чигиринського району Черкаської області проведено поточний ремонт насосного агрегату № 4 О2 185 на Тясминській насосній станції.
Детально

Повірка трансформаторів напруги

 


        Фахівцями лабораторії повірки та метрологічної атестації трансформаторів напруги та кіловольтметрів Укрметртестстандарту проведено планову метрологічну повірку 3-х трансформаторів струму типу НТМИ з Трипільської експлуатаційної дільниці.
Детально

Проведення поточного ремонту трансформаторної підстанції


       

       На трансформаторній підстанції насосної станції «Трубізька» (Переяслав-Хмельницької експлуатаційної дільниці) цехом з ремонту обладнання насосних станцій Переяслав-Хмельницької експлуатаційної дільниці проведено поточний ремонт електросилового обладнання напругою 35/6/0,4 кВ.


Детально

Характеристика стану вод Дніпровського басейну протягом липня 2018 року. 

Детально

Проведення щорічного технічного огляду первинних засобів пожежогасіння

Проведення щорічного технічного огляду первинних засобів пожежогасіння

 

 

 

Детально

Засідання круглого столу «Збалансоване використання, охорона та відновлення водних ресурсів Дніпра»


В приміщенні Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського 26 липня 2018 року відбулося засідання круглого столу «Збалансоване використання, охорона та відновлення водних ресурсів Дніпра».

 

 

Детально

Наладка системи АСКОЕ на Бортницькій насосній станції

 

 

     На виконання вимог Правил користування електричною енергією, на Бортницькій насосній станції, представниками служби обліку електричної енергії ПрАТ «Київобленерго» за присутності фахівців управління було проведено встановлення нових лічильників електроенергії АСЕ 6000 із вбудованими модемами та запущено в експлуатацію систему ЛУЗОД/АСКОЕ.

 

 

Детально

Щодо отримання дозволу для вимірювальної електротехнічної лабораторії

 

      Головним управлінням Держпраці у Київській області видано дозвіл на експлуатацію високовольтного обладнання вимірювальної електротехнічної лабораторії Дніпровського басейнового управління водних ресурсів, що дозволяє проводити випробування силового електроустаткування до 35 кВ, пошук кабельних ліній та випробування діелектричних засобів захисту підвищеної напруги на місці експлуатації та на об'єктах замовників, а також дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки випробування устаткування напругою понад 1000 В (електричне устаткування електричних станцій та мереж, технологічне електрообладнання).

Детально

Характеристика стану вод Дніпровського басейну протягом червня 2018 року

 

 

 

Детально

Веб-представництва