Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Засідання колегії Дніпровського БУВР

 

Заступник начальника, Ігор Стрелець інформував присутніх про основні напрямки управління водними ресурсами, а саме: про прийняття фахівцями управління державної статистичної звітності 2- ТП водгосп (річна); про проходження повені у 2018 році; про надання пропозицій щодо видачі дозволів на спецводокористування, а також звернув увагу на проведену роботу щодо ідентифікації водних об’єктів регіональних управлінь водних ресурсів.

 

Головний інженер, Валерій Панков доповів про експлуатаційні заходи, які були проведені протягом І кварталу 2018 року та про встановлення лічильників на експлуатаційних дільницях управління для налагодження системи АСКОЕ та про заходи по забезпеченню економії коштів на оплату за спожиту електроенергії і виконання вимог Правил користування електричним обладнанням.

 

На завершення засідання, начальник управління Юрій Букрєєв, акцентував увагу на те, що Держводагентство розглядає питання щодо підвищення рівня оплати праці у водогосподарській галузі та на збільшення надходжень до спеціального фонду управлінь.


Веб-представництва