Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
17 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Засідання науково - технічної ради Держводагентства

      

       Для вирішення спільного питання – екологічного оздоровлення річки Південний Буг зібралися разом представники облдержадміністрацій, міських та районних рад, об’єднаних територіальних громад, місцевих водоканалів Хмельницької та Вінницької областей, науковці, експерти-проектувальники, фахівці водогосподарських організацій.


   
    Усі учасники засідання акцентували увагу на суттєвому зниженні якості поверхневих вод річки залежно від антропогенного навантаження на різних ділянках річки.

      Зокрема, на неефективності роботи існуючих очисних споруд комунальних, промислових та інших підприємств, неконтрольованості використання міндобрив, засобів захисту рослин та скидів приватними господарствами, захаращеності та замуленню окремих ділянок русла тощо.

       Активно подискутувавши учасники дійшли до спільного рішення, зокрема розмежувати шляхи вирішення проблем річки Південний Буг на короткострокові та середньострокові.           Для вирішення першочергових проблем оздоровлення річки Південний Буг вирішили утворити робочу групу, а середньострокові задачі вирішуватимуться разом з підготовкою плану управління річковим басейном Південного Бугу.      На завершення заходу, всі присутні погодились з необхідністю впровадження комплексного підходу та консолідації зусиль усіх, дотичних до водного фактору, це може дати дієвий результат у вирішенні існуючих екологічних проблем Південного Бугу.


Місце проведення: м. Київ, вул. Велика Васильківська,8 / в залі засідань Державного агентства водних ресурсів України.

Веб-представництва