Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
21 жовтня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 


        В інтернет - виданні «Прочерк» від 15.10.2018 року розміщена стаття «Водники відзначили День захисника вітчизни», в якій висвітлюється зустріч-лекція про людину-легенду, шестиразового чемпіона світу з боротьби - Івана Піддубного.

      

       27 вересня 2018 року начальник відділу водних об’єктів та техногенно- екологічної безпеки Черкаського РУВР Дмитро Міхельсон  надав коментар інтернет – виданню «Прочерк» щодо переформування берегів Кременчуцького водосховища, а також була розміщена стаття в газеті «Черкаський край» «Інтенсивність переформування берегів Кременчуцького водосховища знизилась».


 

       17 вересня 2018 року в інтернет - виданні «Прочерк» та газеті «Черкаський край» розміщена стаття «Водники провели Міжнародний день чистих джерел»,в якій говориться про те, що працівники Черкаського РУВР активно долучилися до акції прибирання берегів.


      В газеті "Черкаський край", а також на сайті даного видання була розміщена стаття "Символи, що об’єднують" - до Дня Державного Прапора України. Працівники Черкаського регіонального управління водних ресурсів долучилися до свята, створивши дві роботи на національну тематику під керівництвом художника Василя Гелетка. Національні символи, зображені на полотнах, мають об’єднавчий консолідуючий характер, тож колектив відчув себе єдиним цілим — згуртованим і непереможним.

       В ефірі філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція» у програмі «Суботнім вечором» від 25.08.2018 року був розміщений сюжет про створення працівниками Черкаського РУВР робіт на національну тематику до Дня Незалежності України.


       В інтернет-виданні «Прочерк» від 25.08.2018 року розміщено матеріал Черкаського регіонального управління водних ресурсів «Щодо відзначення Дня Незалежності» - про майстер-клас спільно з художником Василем Гелетком «Ми любимо Україну», в результаті якого було створено дві картини.

 

    


     Провідний хімік басейнової лабораторії моніторингу вод Дніпровського басейнового управління водних ресурсів Наталія Овчиннікова надала інтерв'ю кореспонденту програми «ТСН» телеканалу «1+1» Станіславу Фещенку стосовно ціанобактерій у вигляді синьо-зелених водоростей, якими покрився Дніпро

      


       25 липня 2018 року начальник Нікопольського РУВР Гаврилок Віталій надав інтерв’ю журналісту Громадської організації «Прихист» щодо сучасного стану захисних гідротехнічних споруд Каховського водосховища в цілому та міста Нікополя зокрема.

     6 липня 2018 року на сайті «Черкаський край» розміщена інформація, як колектив Черкаського РУВР долучився до святкування Дня Дніпра та обговорили проблеми Дніпра під час відкриття першої обласної виставки акварельного живопису «Дні про».

Веб-представництва