Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
21 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

          Заплановані на І півріччя 2017 року заходи щодо управління за раціональним використання водних ресурсів виконані. Перш за все, це забезпечення населення та галузей народного господарства водою належної якості та достатньої кількості.

Фахівцями Управління виконувались роботи відповідно до функціональних обов’язків, а також продовжувалась співпраця  з водокористувачами, органами місцевого самоврядування та іншими структурами. У межах регіональних управлінь  розглянуто та погоджено 1480 лімітів використання води для внесення водокористувачами плати за спеціальне водокористування, розглянуто  51 звернення про погодження нормативів використання питної води житлово-експлуатаційними підприємствами і організаціями, з яких 27 погоджено;  розглянуто  678 звернень щодо надання висновків на отримання дозволів на спеціальне використання водних ресурсів, з яких  погоджено 473;  погоджено  3 зони санітарної охорони.

Відповідно до «Порядку взаємодії організацій що належать до сфери Управління розташованих в басейні Дніпра з питань управління водними ресурсами» затвердженого 24.12. 2012 р. №344 Управління координує діяльність розташованих в басейні Дніпра водогосподарських організацій з питань водокористування і кожна область щоквартально надає інформацію згідно затвердженого графіку та форм. В  межах водогосподарських організацій, що розташовані в басейні Дніпра, розглянуто фахівцями 1488 Висновків на отримання дозволів на спецводокористування і надано на погодження територіальним органам Держводагентства України  1261 Висновок.

 

Веб-представництва