Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
20 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 

Для водокористувачів м. Києва, Київської області, зони відчуження та зони безумовного (обов’язкового) відселення території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи, видача дозволу здійснюється Держводагентством.

Здійснення загального або спеціального водокористування визначається статтями у Водному Кодексі.

Згідно ст. 49 Водного Кодексу України про право на здійснення спеціального водокористування  для одержання дозволу на спеціальне водокористування необхідно звернутися до Держводагентства з заявою , до якої додаються:

-   обґрунтування потреби у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування і водовідведення;

-   опис та схема місць забору води та скиду зворотних вод;

-   нормативи гранично допустимого скидання (гдс) забруднюючих речовин у водні об’єкти із зворотними водами (з розрахунком на кожний випуск (скид) окремо);

-   затверджені індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (для підприємств та організацій житлово-комунального господарства, суб’єктів господарювання, які надають послуги з централізованого водопостачання та/або водовідведення, житлово-експлуатаційних підприємств та організацій);

-   копія правовстановлюючих документів на водні об’єкти (для орендарів водних об’єктів).

Припинення права спеціального водокористування здійснюється шляхом анулювання дозволу на спеціальне водокористування згідно ст. 55 Водного кодексу України.

Орган, що видав дозвіл на спеціальне водокористування (Держводагентство), анулює його у разі звернення водокористувача із заявою про анулювання дозволу на спеціальне водокористування.

 

Веб-представництва