Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

        

         Фахівці Дніпровського басейнового управління водних ресурсів протягом року працювали відповідно до функціональних обов’язків, що викладені в положеннях про відділи і планів робіт, які складаються на кожен місяць, квартал та рік. Заплановані на 2017 рік заходи щодо управління за раціональним використанням водних ресурсів виконані.

Розглянуто та узгоджено 1981 ліміт використання для внесення водокористувачами плати за спеціальне водокористування, розглянуто 162 питомі норми використання питної води житлово-експлуатаційними підприємствами та організаціями, узгоджено 10 зон санітарної охорони, розглянуто 934 звернення для надання проектів дозволів на спеціальне водокористування та надано територіальним органам Держводагентства України на погодження. Фахівцями Управління розраховувались  водогосподарські баланси для надання  пропозицій щодо можливості видачі дозволів на спецводокористування.

         Фахівцями Дніпровського басейнового управління водних ресурсів підготовлено та надано до правоохоронних органів 204 інформаційні відповіді по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування - 800, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води  водокористувачам, які звітують за формою 2-ТП (водгосп) (річна) – 620, з інших питань – 298.

Веб-представництва