Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
19 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

        Дніпровське басейнове управління водних ресурсів здійснює державний облік використання вод басейну р. Дніпро. Завданням державного обліку вод є встановлення відомостей про кількість і якість вод, а також впровадження раціонального водокористування, на основі чого здійснюється розподіл води між водокористувачами. Облік та аналіз стану водокористування здійснюється через державну звітність за формою №2ТП-водгосп (річна) шляхом подання водокористувачами звітів про використання води до державних органів водного господарства. Державному обліку підлягають підприємства, організації та установи - водокористувачі незалежно від їх відомчого підпорядкування, форм власності, джерел водопостачання і приймачів зворотних вод.

        В Управлінні ведеться робота по прийому звітів форми №2ТП водгосп (річна) за 2017 рік від водокористувачів басейну Дніпра. 

        До територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано Управлінням 126 пропозицій до проектів дозволу на спецводокористування, в тому числі 82 позитивних та 44 негативних. Надано 7 пропозицій Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
Підготовлено до правоохоронних органів 17 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування - 86, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 54, з інших питань – 34.

 

Веб-представництва