Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
17 грудня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

          Дніпровське басейнове управління водних ресурсів здійснює державний облік використання вод басейну р. Дніпро. Завданням державного обліку вод є встановлення відомостей про кількість і якість вод, а також впровадження раціонального водокористування, на основі чого здійснюється розподіл води між водокористувачами. Облік та аналіз стану водокористування здійснюється через державну звітність за формою №2ТП-водгосп (річна) шляхом подання водокористувачами звітів про використання води до державних органів водного господарства. Державному обліку підлягають підприємства, організації та установи - водокористувачі незалежно від їх відомчого підпорядкування, форм власності, джерел водопостачання і приймачів зворотних вод.
    В Управлінні  закінчилась  робота по прийому звітів форми №2ТП водгосп (річна) за 2017 рік від водокористувачів, проведена  обробка і узагальнення даних в Київському, Черкаському, Полтавському та  Запорізькому регіональних управліннях.  Зараз готуються річні показники використання води в басейні Дніпра, проводиться аналіз  структури  водокористування в галузевому розподілі  та в порівнянні з минулим роком.
    До територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства  надано Управлінням 132 пропозиції до проектів дозволу на спецводокористування, в тому числі 88 позитивних та 44 негативних. Надано 8 пропозицій Поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води.
    Підготовлено до правоохоронних органів 28 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування - 26, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води  водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 41, з інших питань – 14.


 

Веб-представництва