Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
19 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

Протягом червня 2018 року до територіальних органів Держводагентства і безпосередньо до Держводагентства надано 136 пропозицій до проектів дозволів на спецводокористування, в т.ч. 83 позитивні та 53 негативні, а також розглянуто - 6 звернень щодо погодження нормативів використання питної води житлово-експлуатаційними підприємствами й організаціями.

         Підготовлено та надано до правоохоронних органів 20 інформаційних відповідей по отриманих запитах щодо водокористувачів басейну Дніпра, надано консультацій по оформленню дозволу на спецводокористування - 120, по підготовці документів для розрахунку лімітів використання води  водокористувачам, які звітують за формою №2ТП-водгосп (річна) – 164, з інших питань – 97.

         Для підготовки лімітів водоспоживання питної води для промислових потреб з комунальних і відомчих господарсько-питних водопроводів на 2019 рік фахівцями відділів водокористування та обліку вод Дніпровського басейнового управління водних ресурсів надіслані повідомлення вторинним водокористувачам щодо надання на розгляд обґрунтування потреби у воді.

Веб-представництва