Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
18 січня 2019

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 

НАКАЗ

м. Київ

07. 12. 2011 р.                                    № 257

Про затвердження Порядку взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні Дніпра, з питань управління водними ресурсами

 

        З метою подальшого впровадження басейнового принципу управління водними ресурсами НАКАЗУЮ:
1. Затвердити Порядок взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні Дніпра, з питань управління водними ресурсами (далі - Порядок), що додається.
2. Начальникам Дніпровського БУВР А.Сакевичу, Деснянського БУВР С.Нагалюку, БУВР Росі П.Бабію, Київводресурсів М.Урупі, Волинського облводресурсів Ю.Бахмачуку, Дніпропетровського облводресурсів В.Добриніну, Житомирського облводресурсів В.Невмержицькому, Запорізького облводресурсів В.Шляховчуку, Кіровоградського облводресурсів Ю.Топузову, Миколаївського облводресурсів С.Письменному, Полтавського облводресурсів В.Фомичову, Рівненського Л.Каменчуку, Сумського облводресурсів О.Гордійку, Херсонського облводресурсів Є.Коваленку, Черкаського облводресурсів М.Шведенку:
забезпечити безумовне виконання вимог Порядку;
у місячний строк:
визначити заступника начальника, відповідального за взаємодію;
здійснити обмін електронними адресами для здійснення оперативного інформування;
розробити графік обміну відповідною інформацією.
3. Начальнику Дніпровського БУВР щомісяця здійснювати аналіз виконання передбачених порядком заходів та про результати інформувати Агентство.
4. Визнати таким, що втратив чинність наказ Держводагентства від 05.10.2011 № 189 «Про затвердження Порядку взаємодії організацій, що належать до сфери управління Держводагентства, розташованих у басейні Дніпра, з питань управління водними ресурсами».
5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Агентства О.Чунарьова.

 Голова Агентства                                          В.Сташук

Веб-представництва