Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
26 вересня 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

      

      Протягом тижня на території басейну переважала мінлива та прохолодна погода. Денні температури становили 3-10º тепла, вночі температура знижувалася від 7º до 1º тепла. По всій території басейну пройшли дощі, сума опадів 2-10 мм.
       На основних річках, що визначають приплив до Київського та Канівського водосховищ – на Верхньому Дніпрі, Десні та Прип’яті продовжувалося підвищення рівнів води на 1-5 см за добу та збільшення водності. Таким чином, приплив води до Київського водосховища збільшився від 638 до 704 куб.м/с (норма листопада 741 куб.м/с), а до Канівського водосховища (стік Десни) від 133  до 137 куб.м/с (норма листопада 219 куб.м/с).
      На правих притоках Прип’яті (Турія, Стир, Горинь, Случ) рівні води коливалися від -6 до +14 см за добу та продовжувалось збільшення водності.
      На притоках Середнього Дніпра (Псел, Ворскла, Сула) переважали підвищення рівнів води на 1-10 см за добу, що зумовило збільшення водності.
       Водність основних річок становить: Верхній Дніпро – 98%, Десна – 63%, малих та середніх річок 12-63%.
     На Дніпровських водосховищах ГЕС каскаду працювали на притокових витратах та в режимі економного спрацювання  Київського та Кременчуцького водосховищ.
      Вільна ємність каскаду впродовж тижня збільшилася на 0.31 куб.км і станом на 8 листопада складала 5.07 куб.км, тобто каскад наповнений 88.4% від повного об’єму, що відповідає Правилам експлуатації.
     На водогосподарських системах в басейнах річок Псел, Ворскла рівні на більшості водосховищ підтримуються на проектних відмітках. Водосховища працювали на притокових витратах.
    Насосні станції працюють згідно встановлених режимів, підтримуючи на захищених територіях нормальні гідрогеологічні умови в осінній період.
    В басейні р. Інгулець, станом на 8 листопада вміст хлоридів у воді р. Інгулець біля Снігурівської ГНС становив 1100 мг/л (норма 350 мг/л), рівень – 6.58 м БС, на в/п Андріївка: хлориди – 1370 мг/л, жорсткість – 25.0 мг.екв/л, рівень – 18.03 м БС, витрати – 2.93 куб.м/с.
    Надзвичайних ситуації на водних об’єктах Управління потягом звітного періоду не відбувалось.

Веб-представництва