Міжрегіональний офіс захисних масивів дніпровських водосховищ
Державне агентство водних ресурсів України
19 листопада 2018

Адреса

Київська обл., м. Вишгород,вул.
Київська, 10 В
тел. 04596 5 44 25, Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

 

 

 Гребені 5-ти переливних піщаних дамб закріплені бетоном, залізобетонними плитами або асфальтобетоном. Шлюзи-регулятори у відносно задовільному стані, але деякі з них захаращені водною рослинністю і водоростями.

Дамба №1закріплена асфальтобетонним покриттям. Стан задовільний.

 

 

Дамба № 2закріплена бетоном, стан задовільний.

 

 

Дамба №3на проїжджій частині бетонне покриття, стан задовільний.

 

 

Дамба №4проїзна частина заасфальтована, місцями наявні вибоїни. Стан задовільний

 

 Основна дамба - на проїзній частині наявні вибоїни та горбистість. Стан незадовільний.

  Загалом стан дорожнього покриття задовільний, спостерігається ямковість та вибоїни, дамби (окрім дамби № 1)потребують часткового ремонту.

 В «тілі» основної дамби збудовано насосну станцію, продуктивністю 6м3/с призначена для перекачування стоку р. Козинка і фільтраційних вод.

 Дамба на масиві «Конча-Заспа-Плюти». Захист масиву від підтоплення і затоплення забезпечується водообмежувальною дамбою довжиною 15,7 км та шириною по гребеню 6м, з поверхневим водоскидом, дренажним каналом, шлюзами-регуляторами і насосною станцією (потужністю9 м3/с).

Проїзна частина захисної дамби «Конча-Заспа-Плюти» знаходиться у задовільному стані, ямковість та сміття відсутнє.Шлюзи-регулятори №1-6 побілені, технічний стан – задовільний. Побудовані для регулювання рівнів води у водотоках  вздовж масиву, на дренажному каналі і р. Козинка.

Веб-представництва